מחברות ספירלה ממותגות לעסקים / מחברת ספירלה בהתאמה אישית

בעלי עסקים רבים לא מפסיקים לחשוב על דרכי פרסום יצירתיות לעסק שלהם?! מחברות ספירלה מעוצבות היא דרך מעולה לפרסום העסק שלכם במחיר זול יחסית. ניתן לשלב בעיצוב המחברת אלמנטים כמו: לוגו החברה, תמונה של העסק, כריכה קשה / פלסטיק / קרטון, הדפסת קטלוג מוצרים על דפי המחברת הראשונים, ועוד...

את מחברות הספירלה ניתן לחלק ללקוחות במפגשים עסקיים, תערוכות או כנסים. אם החלטתם להשקיע בעיצוב המחברת ולהפיק ממנה את מקסימום התועלת העסקית, ניתן להבליט את פרטי הקשר של החברה על גבי כריכה קשה ומעוצבת. עיצוב מחברות זו המומחיות שלנו, ניתן למצוא עיצובים שידברו אל לב קטנים או גדולים. מי שמעדיף להפקיד את משימת עיצוב המחברת בידי המעצבת, יוכל להיענות למבוקשו אצל מעצבת גרפית מקצועית בבית דפוס דיגיטלי.

מלבד להדפסת מחברות ספירלה, ניתן להשיג אצלנו מוצרי דפוס ופרסום ממותגים נוספים: לוחות שנה שולחניים / ממוגנטים, ניירת משרדית, דפי ממו / לוגו, פנקסי חשבוניות, יומנים ממותגים, פליירים, מגנטים, פולדרים, כרטיסי ביקור, מדבקות, הדפסה על עטים, רולאפים, ועוד מגוון עצום העומד לרשותכם.

מחברות ספירלה מעוצבות משמשות לא רק כמתנה אישית מושלמת, אלא פועלת כשיטת פרסום ושיווק יעילה לחיזוק קשרים עסקיים ולמיתוג העסק שלכם.

להצעת מחיר עבור מחברות ספירלה ממותגות מלאו את הטופס בתחתית הדף !
או התקשרו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם: 03-5737172 / 050-8933399

משלוחים בפריסה ארצית !


להזמנות והצעות מחיר מלאו את הטופס ומיד נחזור: