חלוקת פליירים ע"י דיילות הפצה / דיילות לאירועים / דיילות לכנסים

אחת הדרכים הטובות ביותר עבור חברה או עסק על מנת להגדיל את המכירות היא להעמיד דלפקי תצוגה המוקמים במהלך תערוכות או אירועים גדולים. כמו כינוסי עובדים, אולמי הרצאות, התכנסויות רבות משתתפים של קמפוסים שונים, ועוד. כאשר מעמידים דלפקי תצוגה כאלה במקומות בהם עוברים אנשים רבים אשר עשויים להפוך לרוכשים פוטנציאליים, ניתן לדעת כי מעבירים להם את המידע הרלוונטי לגבי המוצר ואת המבצעים המיוחדים עבורו.

כל עסק כלכלי, מעוניין לשווק את עצמו בצורה הטובה ביותר. עסק המוכר מוצר חדש, או מתחרה עם מוצרים דומים הקיימים בשוק, צריך להיות מסוגל להעביר את המידע אודות המוצר ואת היתרונות שלו על פני המוצרים האחרים. כאשר עסק מעוניין לשווק את עצמו בצורה ייחודית, אחד הפתרונות הטובים ביותר היא דיילות הפצה לאירועים , אשר מסוגלים לעזור בשיווק המוצר והעברת כל הפרטים הרלוונטיים ללקוחות. אחד היתרונות הגדולים ב- דיילי הפצה לאירועים היא בכך שהעובדים או העובדות המועסקות בחברה ניחנות בחזות אשר עשויה לשכנע את הלקוחות בקלות רבה יותר להיעצר ליד הדוכן. ובדרך כלל הם בעלי יכולת מכירה מוכחת ותודעת שירות גבוהה. אמנם לעובדים של החברה המקורית פעמים רבות יש ידע רב יותר אודות המוצר עצמו, אולם לעיתים הם לוקים מעט ביכולת השכנוע והמכירה שלהם, דבר הנפתר ביתר קלות בעזרת דיילי ההפצה.

 

לאחר קביעת מועד האירוע מתבצע מפגש מקיף עם נציג לוטוס מדיה, וכל המידע אודות מכירות המוצר מועבר בצורה מקצועית לדיילות. כמו כן מתבצעת מחשבה מקיפה לגבי המבצעים אותם ניתן לספק ללקוחות במסגרת דלפקי התצוגה הרלוונטיים, על מנת לשכנע אותם לרכוש את המוצר במקום.

כאשר אנשים נעצרים ליד דלפק תצוגה, הם רוצים לקבל את כל המידע המשמעותי בצורה מהירה ומתומצתת. יש הבדל בין דלפי תצוגה במסגרת תערוכות למשל, לבין דלפקים המוצגים באירועים אחרים. כאשר אנשים מגיעים לתערוכה הם נערכים מראש לאפשרות לרכוש את המוצר במקום, ואילו במהלך אירועים אחרים הדלפק יכול להוות אפילו מטרד ולעיתים אנשים אינם טורחים לשמוע על המבצעים המיוחדים. חברת דיילות הפצה לאירועים יכולה לסייע בכך מאוד גם במסגרת שאינה תערוכה מיוחדת למוצרים מסוג זה. לעתים ניתן לשכור דיילות הפצה לאירועים שיופיעו באירוע שהוא בנושא חופף למוצרים שאותם אתה מוכר ובכך תוכל להעלות את רמת המודעות למוצרים שלך. 

דיילות הפצה לאירועים לכל מטרה


להזמנות והצעות מחיר מלאו את הטופס ומיד נחזור:
 
יש לכם שאלה או התלבטות? רוצים לקבל הצעת מחיר מהירה? דברו איתנו בצ'ט LIVE ב- WhatsApp

מעוניינים להזמין דיילות הפצה לאירועים ?!
מלאו את הטופס בתחתית הדף! או התקשרו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

שירות לקוחות:
03-573-7172 / 050-893-3399
 

רק בלוטוס מדיה אחריות מלאה על כל החומר הפרסומי והפצתו כפי שנקבע מראש!